Wraca POLOWANIE NA ŁOSIA – 14-17 XI w TCN

Po wakacyjnej przerwie na afisz Teatru Collegium Nobilium wraca spektakl POLOWANIE NA ŁOSIA w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza. Sztukę Michała Walczaka będącą przedstawieniem warsztatowym studentów IV roku Wydziału Aktorskiego będzie można obejrzeć 14, 15 i 17 listopada o 19.00 oraz 16 listopada o 18.00.

„Polowanie na łosia” to błyskotliwe połączenie różnych konwencji i stylów. To żart, groteska i ironia, ale też ciekawe spojrzenie na współczesną Polskę i kondycję obywatela w społeczeństwie, które jedną nogą wciąż jeszcze tkwi w peerelu, za to drugą bardzo już chce sięgnąć do Europy, z jej nowoczesnością i emancypacją. Tak oto wygląda ta współczesna komedia – nie dość, że czarna, to jeszcze romantyczna. Niejednoznaczna, niebanalna.

Występują:

Eliza – Karolina Bacia

Myszka – Joanna Kuberska

Konrad – Jakub Gawlik

Romuald – Kamil Szklany

Past – Kacper Burda

BILETY:
30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)
online: www.bilety.at.edu.pl
Rezerwacja: