projekt zero: ILUMINACJE

17 grudnia w Teatrze Collegium Nobilium odbędzie się premiera spektaklu „Projekt zero: ILUMINACJE”. Jest to spektakl warsztatowy studentów II i III roku Wydziału Aktorskiego, zrealizowany w ramach „Projektu Zero”.
Projekt Zero to najnowsze przedsięwzięcie Wydziału Aktorskiego aktywizujące i wspierające samodzielną studencką działalność naukowo-artystyczną. Jest to specjalny, wewnętrzny program grantowy, w ramach którego studenci ubiegają się o dofinansowanie, formułują kierunek swoich poszukiwań twórczych i pod opieką wybranego przez siebie tutora realizują swój projekt artystyczny.
W ramach Projektu Zero promowane są inicjatywy interdyscyplinarne, integrujące działalność studentów różnych wydziałów naszej uczelni.
Dzisiejszy świat oczekuje od młodych artystów autonomii, odwagi i zaradności – temu właśnie wychodzi naprzeciw Projekt Zero.

PROJEKT ZERO: ILUMINACJE

Reżyseria i choreografia: Liwia Bargieł

Muzyka i wykonanie: Mateusz Dębski    Kup_bilety_17-18_XII

Scenografia: Katarzyna Dębska

Kostiumy: Ewelina Brudnicka

Animacje: Zuzanna Głód

 

Występują:

Dagny – Olga Kalicka

Marta – Martyna Byczkowska

Stach – Vova Makovskyi

Chór: Zofia Domalik, Eliza Rycembel, Mateusz Kmiecik    ILUMINACJE-plakat

 

Spektakl warsztatowy studentów II i III roku Wydziału Aktorskiego, zrealizowany w ramach „Projektu Zero”

Marta nie miała łatwego życia. Stach rzadko bywał w domu stając się ozdobą berlińskiej bohemy, ale ona była mu ślepo oddana. Była jego kochanką i matką jego dzieci. Przyzwyczajona do częstych nieobecności ukochanego w domu nie przeczuwała, że już wkrótce opuści on wspólne mieszkanie przy Wohlerstrasse.

Dagny pragnęła być dla Stanisława tą jedyną, a stała się jedną z licznych. Kochało ją wielu mężczyzn, ona tylko jednego.

Stach zwykł mówić: gdybym nie kochał innych kobiet, skąd miałbym wiedzieć jak bardzo kocham Ciebie Ducha? Moje oddanie polega na testowaniu siebie”.

Cała trójka, Stanisław Przybyszewski, Dagny Juel i Marta Foerder spotyka się na wystawie prac Edvarda Muncha przy Unter den Linden 19 w Berlinie.

 

premiera 17 grudnia 2015
kolejne spektakle: 18 grudnia o godz. 20.00

 

BILETY: 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy)
online: www.bilety.at.edu.pl

Rezerwacja: rezerwacja.tcn@at.edu.pl
tel. 22 635 99 39