projekt zero: ILUMINACJE

reżyseria i choreografia: Liwia Bargieł

muzyka i wykonanie: Mateusz Dębski

scenografia: Katarzyna Dębska

kostiumy: Ewelina Brudnicka

animacje: Zuzanna Głód

ILUMINACJE_baner-foto.jpg

Występują:

Dagny – Olga Kalicka

Marta – Martyna Byczkowska

Stach – Vova Makovskyi

Chór: Zofia Domalik, Eliza Rycembel, Mateusz Kmiecik

Spektakl warsztatowy studentów Wydziału Aktorskiego, zrealizowany w ramach „Projektu Zero”.

 

Marta nie miała łatwego życia. Stach rzadko bywał w domu stając się ozdobą berlińskiej bohemy, ale ona była mu ślepo oddana. Była jego kochanką i matką jego dzieci. Przyzwyczajona do częstych nieobecności ukochanego w domu nie przeczuwała, że już wkrótce opuści on wspólne mieszkanie przy Wohlerstrasse.

Dagny pragnęła być dla Stanisława tą jedyną, a stała się jedną z licznych. Kochało ją wielu mężczyzn, ona tylko jednego.

Stach zwykł mówić: gdybym nie kochał innych kobiet, skąd miałbym wiedzieć jak bardzo kocham Ciebie Ducha? Moje oddanie polega na testowaniu siebie”.

Cała trójka, Stanisław Przybyszewski, Dagny Juel i Marta Foerder spotyka się na wystawie prac Edvarda Muncha przy Unter den Linden 19 w Berlinie.

 

Projekt Zero jest najnowszym przedsięwzięciem Wydziału Aktorskiego aktywizującym i wspierającym samodzielną studencką działalność naukowo-artystyczną.

Jest to specjalny, wewnętrzny program grantowy w ramach którego studenci ubiegają się o dofinansowanie, formułują kierunek swoich poszukiwań twórczych i pod opieką wybranego przez siebie tutora realizują swój projekt artystyczny.

W ramach Projektu Zero promowane są inicjatywy interdyscyplinarne, integrujące działalność studentów różnych wydziałów naszej uczelni.

Dzisiejszy świat oczekuje od młodych artystów autonomii, odwagi i zaradności – temu właśnie wychodzi naprzeciw Projekt Zero.

premiera 17 grudnia 2015

Spektakl trwa 40 minut.

BILETY: 35 zł (normalny), 25 zł (ulgowy)
online: www.bilety.at.edu.pl

Rezerwacja: rezerwacja.tcn@at.edu.pl
tel. 22 635 99 39

This slideshow requires JavaScript.

fotografie Bartek Warzecha

ILUMINACJE-plakat