Evviva l’arte w październiku dwukrotnie

Inauguracja kolejnego sezonu spotkań pod szyldem Evviva l’arte przypada w miesiącu obchodów jubileuszu 40-lecia wydziału Wiedzy o Teatrze warszawskiej Akademii Teatralnej. Imponujące, jak wielu wybitnych artystów, ludzi nauki, kultury, sztuki, mediów z różnych pokoleń studiowało na tym wydziale. Także bohaterowie podwójnej październikowej edycji Evviva l’arte należą do tego elitarnego grona.

7 października o 19.30 zapraszamy na spotkanie z Piotrem Cieplakiem i Marcinem Kydryńskim „Portugalia, podróże i inne inspiracje”.

22 października o 19.30 zapraszamy na spotkanie z Dominiką Wielowieyską i Andrzejem Morozowskim „Misja w mediach”.

Obydwie rozmowy poprowadzi Rafał Sławoń. Spotkania odbywają się w Teatrze Collegium Nobilium. Wstęp wolny.

Więcej informacji na stronie cyklu Evviva l’arte.

Serdecznie zapraszamy!

One response to “Evviva l’arte w październiku dwukrotnie

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )